pultuszczak




330 dziewczynek i blisko 290 chłopców

2022-02-04 10:12:42

Jak informuje na swojej stronie internetowej Gajda med, mimo trwającej pandemii COVID -19, kobiety będące w stanie błogosławionym bardzo chętnie wybierają do narodzin dziecka Szpital Powiatowy Gajda – Med w Pułtusku. W ubiegłym roku w naszym szpitalu na świat narodziło się około 330 dziewczynek i blisko 290 chłopców, w tym jedna para bliźniąt

Pacjentki bardzo cenią profesjonalizm personelu medycznego, bardzo nowoczesny sprzęt medyczny, doskonałe warunki lokalizacyjne, spokój, ciszę i domową atmosferę.

W szpitalu działa także nowoczesny oddział neonatologiczny wyposażony w inkubatory i niezbędny sprzęt medyczny.

Cieszymy się niezmiernie, że wybieracie PAŃSTWO nasz szpital. Mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się na naszej porodówce – czytamy.
W tym roku, w miesiącu styczniu powitano tam czterdzieścioro wspaniałych dzieci, 18 dziewczynek i 22 chłopców.
Naszym marzeniem jest przekroczenie w 2022 roku liczby 700 narodzonych dzieci.
Na jubilata i kolejne narodzone dzieci i szczęśliwe mamy czekają miłe niespodzianki.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *