pultuszczak

Facebook

Samochód stoczył się do rzeki

2019-08-14 9:43:33

W niedzielę, 11 sierpnia doszło do niecodziennego zdarzenia. Zaparkowany nad brzegiem rzeki Ford w pewnym momencie zaczął się staczać i wpadł do wody. Na szczęście mężczyzna, który w chwili zdarzenia był w pojeździe, wydostał się zanim całe auto nabrało wody

Do zdarzenia doszło w niedzielę, po godz. 3. Z relacji zgłaszającego, 43 letniego mieszkańca powiatu makowskiego, wynika że dzień wcześniej przyjechał wraz z kolegą na ryby, a pojazd pozostawił nad brzegiem rzeki. Po zakrapianych alkoholem połowach, 43 – latek zasnął w swoim samochodzie. W pewnym momencie Ford stoczył się do rzeki. Mężczyzna wybił szybę i wydostał się z tonącego pojazdu.
Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, prawdopodobną przyczyną stoczenia się pojazdu do wody mogło być pęknięcie linki od hamulca postojowego.
Na miejscu pracowali również ratownicy z pułtuskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Państwowa Straż Pożarna w Pułtusku. Zadysponowany został także sprzęt do wydobycia samochodu z wody.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…