pultuszczak

Facebook


25 WYKROCZEŃ W JEDNĄ NOC!

2018-11-19 10:42:04

Policjanci, w trakcie służby patrolowej na terenie Pułtuska, ujawnili 25 wykroczeń. Nałożono 16 mandatów karnych oraz zastosowano 9 pouczeń wobec osób nieprzestrzegających prawa

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonuje od września 2016 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród obywateli. Za sprawą prostego sposobu informowania o problemach i zagrożeniach Policja kontroluje wskazane miejsca, eliminuje je oraz zapobiega powstawianiu kolejnym.
Dobrym przykładem są działania funkcjonariuszy pułtuskiej prewencji, którzy w nocy z 11 na 12 listopada br. podczas służby patrolowej, kontrolując miejsca wskazane na KMZB, ujawnili wiele wykroczeń. Incydenty głównie miały miejsce na ul. Rynek. W związku z licznymi zakłóceniami ładu i porządku publicznego oraz spożywaniem alkoholu w miejscu zabronionym, zastosowano pouczenia oraz mandaty karne.
Sytuacje, jakie miały miejsce, powodują jeszcze większą aktywność policji i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom społecznym w celu ochrony życia, zdrowia oraz mienia mieszkańców miasta. Korzystając z Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji, nadal powinniśmy dzwonić na numery 997 lub 112.

sierż. Daniel Podlasin

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *