pultuszczak

Facebook


25 WYKROCZEŃ W JEDNĄ NOC!

2018-11-19 10:42:04

Policjanci, w trakcie służby patrolowej na terenie Pułtuska, ujawnili 25 wykroczeń. Nałożono 16 mandatów karnych oraz zastosowano 9 pouczeń wobec osób nieprzestrzegających prawa

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonuje od września 2016 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród obywateli. Za sprawą prostego sposobu informowania o problemach i zagrożeniach Policja kontroluje wskazane miejsca, eliminuje je oraz zapobiega powstawianiu kolejnym.
Dobrym przykładem są działania funkcjonariuszy pułtuskiej prewencji, którzy w nocy z 11 na 12 listopada br. podczas służby patrolowej, kontrolując miejsca wskazane na KMZB, ujawnili wiele wykroczeń. Incydenty głównie miały miejsce na ul. Rynek. W związku z licznymi zakłóceniami ładu i porządku publicznego oraz spożywaniem alkoholu w miejscu zabronionym, zastosowano pouczenia oraz mandaty karne.
Sytuacje, jakie miały miejsce, powodują jeszcze większą aktywność policji i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom społecznym w celu ochrony życia, zdrowia oraz mienia mieszkańców miasta. Korzystając z Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji, nadal powinniśmy dzwonić na numery 997 lub 112.

sierż. Daniel Podlasin

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *